Szybki Kontakt: 

kom. 511 177 005

e-mail: biuro@nasniegu.pl

Zakończenie współpracy z firmą Tairon.

Drodzy Państwo,

przez 8 lat wspólnie z Wojciechem Girgusiem tworzyliśmy markę obozów narciarskich dla dzieci z ASD (wcześniej współpracowaliśmy ze sobą 3 lata przy obsłudze letnich turnusów rehabilitacyjnych).  Był to wyjątkowy czas z bardzo wielu powodów.

Szczególnie dla mnie, ponieważ zacząłem  swoją przygodę z organizacją imprez turystycznych  właśnie u boku Wojtka, mając 20 lat. Będąc szczerym nauczyłem się od Wojtka bardzo wiele, za co serdecznie  mu dziękuję.

Nasza współpraca w założeniu była skonstruowana bardziej personalnie: Wojciech Girguś - Jakub Dyda niż firmowo: Tairon - nasniegu.pl

Wobec zmian właścicielskich w firmie TAIRON  niestety ta formuła się wyczerpała.


W dniu dzisiejszym postanowiliśmy pójść własną drogą.

Niemniej jednak nie będziemy sami.

Od 4 już sezonów imprezy letnie i zimowe ( kolonie dla dzieci z ASD, turnusy  rehabilitacyjne, wczasy dla osób dorosłych z ASD, zimowa akademia sztuki i nauki, obóz skiturowy, zimowa kolonia wspinaczkowa) organizujemy i współtworzymy z Fundacją Prodeste z Opola. (prodeste.pl)

8 miesięcy temu zostałem wybrany na członka zarządu Fundacji a od 4 lat jestem jej koordynatorem ds. turystyki.

Współpraca szkoły narciarskiej nasniegu.pl i Fundacji Prodeste gwarantuje Państwu zarówno świetnie przygotowanie instruktorskie jak i znakomite wsparcie merytoryczne i terapeutyczne w czasie trwania obozów.

Do zobaczenia na nartach w sezonie 2017/2018. Pracę nad ofertą już się rozpoczęły, będzie wyjątkowo.

I proszę pamiętać:  tylko u nas na nartach będą z Państwem: Kuba, Maciek, Marcin, Łukasz Ferko, Łukasz Giemzik, Ania Dyda, Krzysiek, Ania Zachra, Paulina, Bogdan, Natalia, Tomek, Artur, Dorota, Rafał, Darek, Bartek, Basia i  Marta.

 

Pozdrawiam,

Kuba Dyda właściciel szkoły narciarskiej nasniegu.pl 
Partnerzy