Poznaj naszą kadrę...

Właściciel firmy Sport Spektrum. Założyciel szkoły narciarskiej nasniegu.pl. Współtwórca projektów turystyczno - sportowych dla osób ze spektrum autyzmu: "Kciuk do góry idę w góry", "Letnia Akademia Sztuki i Nauki", "Asy na wczasy", "Autyzm 112". Wieloletni kierownik turnusów rehabilitacyjnych. W roku 2016 koordynator projektu "Muzeum przyjazne osobie z autyzmem" w Małopolsce. Członek zarządu Fundacji Prodeste. Honorowy członekstowarzyszenia "Nie z tej bajki".
Na co dzień zgłębia tajemnice kultury i języka włoskiego. Od dziecka zakochana w górach i w górskich wędrówkach. Latem zdobywa górskie szczyty pieszo, a zimą przemierza je na nartach.
Instruktor o niesamowitym podejściu do każdego kursanta. Z wykształcenia magister rekreacji fizycznej, turystyki i wychowania fizycznego. Miłośnik regionu, góralszczyzny i tradycyjnego jedzenia.
Z wykształcenia socjolog. Człowiek gór i morza - instruktor narciarski i sternik jachtowy. Wielbiciel dobrej muzyki, świetnego filmu i poznawania innych kultur. Zakochany w nartach, które zdarza mu się zdradzać z innymi sportowymi dyscyplinami.
Analityczny umysł połączony z niesamowitą energią i zaangażowaniem. Przy Bartku nie można się nudzić zarówno na stoku, jak i poza nim.
Ironman wśród naszych instruktorów. Thriatlonista, który poza świetnymi wynikami może pochwalić się wybitną wiedzą na temat przygotowania fizycznego. Jest szansa, że po lekcjach spotkacie go w biegu 🙂
Absolwent kierunku turystyka i rekreacja, instruktor narciarstwa, ratownik Grupy Podhalańskiej GOPR. Latem biega w rekordowym tempie po górach, zimą zdobywa je na skiturach. Między pracą a treningami rywalizuje na zawodach w różnych częściach Polski. Człowiek o niekończących się pokładach energii.
Instruktor międzynarodowy ISIA i instruktor SITN. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, pedagog. Człowiek o zaraźliwej energii, z wyjątkowym podejściem do życia. Oprócz nart spotkacie ją na rowerze, w skałach lub w kajaku!
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Instruktor narciarstwa i trener piłki nożnej. Czas wolny w zimie spędza na stoku narciarskim, a lato na boisku piłkarskim.
Człowiek nart i wody. Instruktor narciarski i ratownik WOPR w jednym. Pytany o hobby jednym tchem wymienia (oprócz nart oczywiście) jazdę na rowerze, kick-boxing oraz BJJ. Ostatnio zakochał się w grze na gitarze. Jest szczęśliwym tatą i mężem.
Nie-instruktorka w szkółce 🙂 Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego zakochana w sportach zimowych (ale z trybun). Zdarza się, że pomaga uczyć, ale w wodzie. Kierowniczka wyjazdów, człowiek od papierologii i mediów społecznościowych.
Ambasador Szkoły
Olimpijczyk Dariusz Popiela
Jakub Dyda jest członkiem komisji narciarstwa adaptowanego przy SITN PZN
Partner Strategiczny Szkoły